Car Nostalgia

Nic nie robi tak ogromnego wrażenia jak stare Mercedesy. Są tacy, którzy twierdzą, że auta dzielą się na Mercedesy i inne. To bowiem pojazdy, które łączą w sobie komfort, pakowność, klasę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość to chyba rekompensata za dość wysoką cenę. Z Mercedesami tak już było od lat. Zawsze kojarzyły się w wygodom i luksusem, bez względu na ceny...

Business Investment & Counseling sp z o. o.

11-700 Mrągowo
ul. Staromiejska 1

e-mail: Kamil@siwik.com.pl

tel: 605 33 33 52
tel:
89 741 79 90
fax: 89 741 84 86

Car Nostalgia

Nic nie robi tak ogromnego wrażenia jak stare Mercedesy. Są tacy, którzy twierdzą, że auta dzielą się na Mercedesy i inne. To bowiem pojazdy, które łączą w sobie komfort, pakowność, klasę i bezpieczeństwo. Wysoka jakość to chyba rekompensata za dość wysoką cenę.

Z Mercedesami tak już było od lat. Zawsze kojarzyły się w wygodom i luksusem, bez względu na ceny cieszyły się ogromnym wzięciem. Firma od wielu lat produkuje dostojne limuzyny, auta sportowe, kabriolety, auta ciężarowe. Niestety auta z czasem niszczeją i korodują, ten proces dotyka nawet najtrwalszych aut marki Mercedes-Benz. Jednak samochody te mają w sobie tyle wdzięku, że trudno jest się z nimi pożegnać.


Strona Główna | Renowacja | Wynajem | Sprzedaż | Części zamienne | Kontakt